Park Rozrywki Zieleniewo pragnie zaprosić na niezapomnianą przygodę w towarzystwie najpiękniejszych ze zwierząt, czyli koni!
konie-w-galopie

W  naszej ofercie znajdują się: kursy, jazda konna, na którą zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. Zadbamy o to, aby każdy mógł poczuć się tu bezpiecznie, a stawiane kroki w nowym świecie – koni i jazdy konnej były dopasowane do każdego indywidualnie. Profesjonalna obsługa dopilnuje, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłóceń.

Dziki Zachód kojarzy się nieodłącznie z kowbojami ujeżdżającymi dzikie mustangi. Ponadto konie w tamtych czasach były niezwykle pomocne na ranczo oraz przy transporcie. Dlatego też i w naszym kowbojskim parku rozrywki nie może zabraknąć tych pięknych stworzeń i możliwości poczucia się choć przez chwilę jak szeryf goniący za kowbojem, rewolwerowiec przemierzający samotnie stepy bądź poszukiwacz złota zaglądający do najmniejszych zakamarków.

Czas spędzony z końmi może okazać się zbawienny dla samopoczucia i zapewnić chwilę relaksu. To idealne miejsce, aby odrzucić codzienne troski i choć na chwilę „przenieść się w czasie“. Obcowanie z tak łagodnymi i pięknymi stworzeniami gwarantuje poprawę nastroju i odpoczynek.
Dla nowicjuszy proponujemy podstawowy kurs jazdy konnej, która pomoże oswoić się ze zwierzętami. Dla wszystkich którzy pragną nauczyć się i przeżyć więcej przygotowaliśmy szereg atrakcji, które pozwolą na odkrycie wspaniałego świata, widzianego z innej perspektywy. Być może dzięki naszemu centrum rozrywki „Dziki Zachód“ odkryta zostanie nowa pasja, nowe hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Gorąco zachęcamy!

Jazda konna jest również wspaniałym pomysłem dla najmłodszych. Poza świetną zabawą i cennym doświadczeniem, można nauczyć dziecko odpowiedzialności za drugą, żywą istotę i opieki nad zwierzęciem. Ponadto jest to wspaniały sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, pośród przyrody.

Dla doświadczonych jeźdźców nasz park rozrywki oferuje wyprawy konne w okolicy Kołobrzegu. Jest to wspaniała alternatywa dla plażowania bądź spacerów po mieście. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Zobacz jak wygląda Kołobrzeg z grzbietu konia! Razem z nami poczuj magię westernów i Dzikiego Zachodu! Przenieś się w inny świat zapominając o troskach i zmartwieniach. Zatrzymaj się, aby nabrać dystansu. Z nami to proste!