O nas

 

   Zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego Dziki Zachód.

Prowadzimy naukę jazdy konnej dla dzieci i dorosłych.

      Oferujemy rekreacyjne przejażdżki konne.    Zaawansowanym proponujemy wyjazdy w teren, również nad morze i doskonalenie techniki jazdy konnej pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej.      Małe dzieci zapraszmy do kucykowego przedszkola.

 

   Na terenie Dzikiego Zachodu znajdują się stajnie, padoki dla koni, place treningowe ( piaskowe i trawiaste), parkur z kompletem przeszkód, czworobok oraz kryta hala, która umożliwia treningi bez względu na pogodę czy porę dnia.

 

     Tereny okalające ośrodek idealnie nadają się do spacerów na końskim grzbiecie. Naszym atutem jest też całoroczna możliwość konnych wyjazdów nad morze.

 

 Na  Dzikim Zachodzie organizowane są zawody w skokach przez przeszkody, w ujeżdżeniu oraz w konkurencjach westernowych. W planach mamy organizację zawodów w wkkw.

        Od paru lat stawiamy na sport amatorski.  Wśród naszych klubowiczów mamy Mistrzów Polski w reiningu i innych konkurencjach westowych oraz  medalistów i finalistów Amatorskich Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu i w skokach w różnych kategoriach wiekowych. Bierzemy również udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.

    Na terenie naszej stajni organizujemy liczne pokazy, w których biorą udział wszyscy nasi klubowicze i sympatycy bez względu na wiek czy poziom swoich umiejętności – każdy  znajduje coś dla siebie.

     Dziki Zachód to miejsce stworzone dla wszystkich miłośników jazdy konnej.A tych, którzy jeszcze nie zakosztowali przyjemności płynących z kontaktu z końmi zapewniamy, że świat widziany z końskiego grzbietu wygląda zupełnie inaczej, a każda  godzina spędzona w stajni to czas niezapomnianych wrażeń i wielu szczęśliwych przygód.

ZAPRASZAMY